Anasayfa | Hakkımızda | İletişim

Server İletişim, çağımızın iletişim araçlarını etkin bir şekilde kullanmak suretiyle; sesli, yazılı ve görsel yayıncılık alanında hizmet vermek amacıyla kurulmuş bir basım-yayın kuruluşudur.

Misyonumuz: İslam’ın ana kaynakları başta olmak üzere sahih kaynakları, takva ehli alimlerin eserlerini, sahasında uzman ilim adamlarının yayınlarını ve topluma faydalı bilgileri insanlarla buluşturarak bunlardan istifade etmesini sağlamaktır.

Vizyonumuz: İnsanları doğru ve güvenilir kaynaklarla bilgilendirmek ve eğitmek; bu yolla doğru yönelimlerini sağlayarak temel değerlerimizin korunmasına, yayılmasına ve gelecek nesillere aktarılmasına hizmet etmektir.

Çalışma Usulümüz: Yayınlayacağımız eserler, sahasında uzman yayın editörlerimizin titiz çalışmalarından ve kontrollerinden geçirilerek içerik açısından akademik standartlara, teknik açıdan basım standartlarına ve görsellik açısından tasarım standartlarına uygun hale getirilmektedir.

Kaliteyi yakalamak ve en kalitelisini sunmak adına; yapılan işler belirli standartlara oturtularak yüzeysellikten uzak, kalıcı ve etkili kılınmaya çalışılmaktadır.

Yayınlanan eserleri; ülkemizin ve dünyanın dört bir yanındaki insanlara hızlı, kolay ve ekonomik bir şekilde ulaştırmak amacıyla öncelikle internet üzerinden pazarlama seçeneği üzerinde durulmaktadır.

Bu sayede internet imkânı olan herkes, 7 gün 24 saat istediği bir vakitte sanal mağazamıza girerek eserlerimizi rahatlıkla inceleyebilmekte ve kolaylıkla sipariş verebilmektedir.

Bunun yanı sıra diğer pazarlama yöntemleri de ihmal edilmemekte, il bazında kitapçı ve temsilciler kanalıyla, telefonla sipariş ve doğrudan satış yoluyla da eserlerimizin insanlara ulaştırılması sağlanmaktadır.

Sanal Mağazamız: Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanındaki okurlarımızın, Server İletişim eserlerini hızlı, kolay ve ekonomik bir şekilde temin edebilmesine imkan sağlayan web sitemiz: www.internetpazar.com

Kullanışlı ve güvenilir bir web sitesi olmasıyla öne çıkan sanal mağazamızda gerçekleştirilen tüm veri transferleri uluslararası güvenlik standartlarına uygun şekilde korunmaktadır.Sanal mağazamızda; sadece kredi kartıyla değil aynı zamanda eft, banka havalesi, posta havalesi ve mail order gibi farklı ödeme yöntemleriyle de sipariş verilebilmektedir. Site kullanımıyla ilgili yardım ve yönlendirmeler sayesinde hiçbir teknik bilgiye ihtiyaç duyulmaksızın sanal mağazamız kolaylıkla kullanılabilmektedir. Buna rağmen her türlü soru ve sorunlarda teknik yetkililerimiz devreye girip site kullanımında yardımcı olmakta, müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmaya özen göstermektedirler.

Server İletişim eserleriyle buluşmak / sevdiklerinizi buluşturmak istiyorsanız web sitemizi mutlaka ziyaret ediniz.

Server İletişim Danışmanlık Tanıtım Gazetecilik ve Yayıncılık San. Tic. A.Ş.
Adres: Küçük Çamlıca mah. Duhancı Mehmet sk. No: 37 PK: 34696 Üsküdar / İSTANBUL
Telefon & Fax: 0216 327 76 30 | Web:
www.serveriletisim.com | E-mail: bilgi@serveriletisim.com

Anahtar Kelimeler: server iletişim, akra fm, internet pazar, feyzül furkan, feyzül furkan iphone, feyzül furkan mp3 indir, sesli kitaplar, veciz sözler, , Mehmet Zahid Kotku kitapları, Mahmud Esad Coşan kitapları, Google, Dini İslami Tasavvufi Kitap, Hadis - Siyer Kitapları, Fıkıh - İlmihal kitapları, Tasavvuf Kitapları, Tarih - Biyografi Kitapları, Akademik Kitaplar, Makaleler, Server iletişim kitapları, Feyzü'l Furkan Cep Boy Orta Boy Rahle Boy Açıklamalı Kur'an-ı Kerim Meali, Nefsin Terbiyesi - M. Zahid Kotku (rha), İslam Dergisi Başmakaleleri - Başmakaleler 1, Kadın ve Aile Dergisi Başmakaleleri - Başmakaleler 2, İlim Sanat ve Panzehir Dergileri Başmakaleleri - Başmakaleler 3, İdeal Yol - Başmakaleler 4, Çocuklarla Başbaşa - Başmakaleler 5, Dilimiz ve Kültürümüz, Tarihî ve Tasavvufî Şahsiyetler, Mehmed Zahid Kotku (Hayatı), İstanbul'un Fethi ve Fatih, Akademik Makaleler, Hatiboğlu Muhammed ve Eserleri, Risâle-i İslâmiyye, El İnsaf, Hz. Havva'dan Hz. Zeyneb'e Kadınların İzinde (Serpil Özcan), İslâm İlmihâli (Mustafa Asım Köksal), YAD Belgeseli - VCD, İbrahim-i Müteferrika Belgeseli - VCD, 40 Hadis Kartelası